به گزارش خبرگزاری مهر، محمد صائبی، مسئول روابط عمومی و سخنگوی یادواره شهدای مدافع حرم فاتحین با اشاره به برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم فاتحین گفت: این یادواره با هدف گرامیداشت شهدای جبهه مقاومت «امت واحده» در تهران برگزار می شود.

وی افزود: در این مراسم  علاوه بر حضور چهره های ملی و بین المللی، خانواده شهدای فاتحین، خانواده ها فاطمیون، زینبیون، حیدریون، حشد الشعبی و حزب الله نیز حضور خواهند داشت.

صائبی عنوان کرد: مراسم یادواره شهدای مدافع حرم فاتحین از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه  اول آذر همزمان با هفته بسیج در مصلی تهران و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به بخش های مختلف این یادواره گفت: رونمایی از سرود فاتحین، سخنرانی مقامات لشگری و کشوری، تجلیل از سه خانواده شهید تیپ زینبیون، دو نفر از فرماندهان تیپ فاطمیون، ۱۲ شهید مدافع حرم تیپ فاتحین، شهدای مدافع حرم ارتش و ۵٠ خانواده شهید فاطمیون، ٢٠ شهید زینبیون و ٢٠ خانواده شهداء سوری و عراقی از بخش های اصلی این یادواره است.

صائبی همچنین به بخش های جانبی این یادواره اشاره کرد و افزود: نمایش تصاویر شهدای و مکانهای عملیاتی جبهه مقاومت، برپایی غرفه مشاوره خانواده معظم شهدا، غرفه مشاوره ازدواج به سبک و سیره شهدا و برگزاری ازدواج های آسان، غرفه کودکان و نیز عرضه محصولات تولیدی فرهنگی بامحوریت شهدای جبهه مقاومت نیز از جمله بخش های جانبی این یادواره است.

Let’s block ads! (Why?)