یادواره شهدای مدافع حرم فاتحین در تهران برگزار می شودبه گزارش حوزه  دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد صائبی مسئول روابط عمومی و سخنگوی یادواره شهدای مدافع حرم فاتحین با اشاره به برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم فاتحین گفت: این یادواره با هدف گرامیداشت شهدای جبهه مقاومت «امت واحده» در تهران برگزار می شود.

وی افزود: در این مراسم علاوه بر حضور چهره‌های ملی و بین‌المللی، خانواده شهدای فاتحین، خانواده‌های فاطمیون، زینبیون، حیدریون، حشدالشعبی و حزب‌الله نیز حضور خواهند داشت.

صائبی عنوان کرد: مراسم یادواره شهدای مدافع حرم فاتحین از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه اول آذر همزمان با هفته بسیج در مصلی تهران و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به بخش‌های مختلف این یادواره گفت: رونمایی از سرود فاتحین، سخنرانی مقامات لشگری و کشوری، تجلیل از سه خانواده شهید تیپ زینبیون، دو تن از فرماندهان تیپ فاطمیون، ۱۲ شهید مدافع حرم تیپ فاتحین، شهدای مدافع حرم ارتش و ۵٠ خانواده شهید فاطمیون، ٢٠ شهید زینبیون و ٢٠ خانواده شهدای سوری و عراقی از بخش‌های اصلی این یادواره است.

صائبی همچنین به بخش‌های جانبی این یادواره اشاره کرد و افزود: نمایش تصاویر شهدای و مکان‌های عملیاتی جبهه مقاومت، برپایی غرفه مشاوره خانواده معظم شهدا، غرفه مشاوره ازدواج به سبک و سیره شهدا و برگزاری ازدواج های آسان، غرفه کودکان و نیز عرضه محصولات تولیدی فرهنگی بامحوریت شهدای جبهه مقاومت نیز از جمله بخش‌های جانبی این یادواره است.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)