به گزارش رجانیوز، متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

▪️درگذشت خادم‌الحسین علیه‌السلام آقای حاج محمد (اکبر) صباغیان در اثر سانحه جاده‌ای در مسیر عزیمت به مرز مهران جهت خدمتگزاری به زائران و عاشقان حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام موجب تأسف و تأثر عمیق اینجانب شد.

▪️آن مرحوم از جهادگران مخلص و بی‌ادعا در خدمت به آستان مقدس اهل‌بیت علیهم‌السلام بود. خدمات بی‌شائبه او در ستاد پشتیبانی اربعین آستان قدس رضوی علیه‌السلام در سال گذشته، الگو و برای همه خدمتگزاران مثال‌زدنی بود.

▪️سالها خدمتگزاری به زائران شهدا و کاروانهای راهیان نور و تلاشهای چند سال اخیر او در تسهیل حضور مردم دلداده اباعبدالله علیه‌السلام در راهپیمایی بی‌بدیل اربعین، از او یک منتظر حقیقی ساخته بود و سرانجام نیز جان خود را در همین مسیر نورانی تقدیم مولا و سید شهیدان کرد و مشمول این آیه شریفه شد که “وَ مَن یَخرُج مِن بَیتِه‌ مُهاجِراً اِلَی اللهِ وَ رَسولِه‌ ثُمَّ یُدرِکهُ المَوتُ فَقَد وَقَعَ اَجرُه‌ُ عَلَی الله”

▪️اینجانب در جوار بارگاه ملکوتی امام الرئوف حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا علیه‌السلام، رحمت و غفران الهی را برای آن مرحوم مسألت می‌کنم و با عرض تسلیت به خانواده و بازماندگان، از درگاه الهی طلب صبر و اجر برای آنان، می‌نمایم.

سیّد ابراهیم رئیسی

۹ آبان ۱۳۹۶

Let’s block ads! (Why?)