به گزارش “ورزش سه”، رئال در نیمه دوم نتوانست از برتری عددی خود استفاده کند و در نهایت برابر بارسای ده نفره متوقف شد. رونالدو نیز که پس از گلزنی مصدوم شده بود، نیمه دوم را از روی نیمکت تماشا کرد. ال کلاسیکوی امشب چند صحنه داوری مشکوک نیز داشت و به خصوص پنالتی اعلام نشده روی مارسلو، اعتراض شدید رئالی ها را در پی داشت.

زیدان در پایان بازی گفت:« بازی زیبایی را دیدیم و در پایان نتیجه مساوی شد. نمی دانم ما شایسته نتیجه بهتری بودیم یا نه؛ با این حال فکر می کنم حاضران در ورزشگاه، بازی جذابی را تماشا کردند. ال کلاسیکو معمولا بازی مهمی از حیث تاثیرگذاری در جدول محسوب می شود ولی امشب اینطور نبود. در هر صورت باید به بازیکنان هر دو تیم تبریک گفت.»

داوری جنجالی:« بازی دشواری برای داور بود ولی من هرگز در مورد مسائل داوری حرف نمی زنم. صحنه های مشکوکی راه شاهد بودیم ولی صحبت کردن الان فایده ای ندارد چون نتیجه پایانی را تغییر نمی دهد.»

مصدومیت رونالدو:« او در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد ولی فکر نمی کنم چیز خاصی باشد. فردا و پس از MRI بهتر می توان در این مورد نظر داد.

از نظر من او مشکلی برای فینال لیگ قهرمانان ندارد و نباید نگران بود. نمی توانم دقیق بگویم چه مدت دور از میادین است ولی با توجه به شرایط بدنی رونالدو، به شما می گویم که این مصدومیت برایش چیز خاصی نیست. خودش هم به من گفت که جای نگرانی نیست با این حال بهتر است تا فردا صبر کنیم.»

Let’s block ads! (Why?)